Kontakt

Główna siedziba firmy:

RED Real Estate Development Sp. z. o.o.

00-697 Warszawa

Al. Jerozolimskie 53

Tel. +48 22 356 21 55

Fax +48 22 356 21 22

E-mail: office@red-development.pl

 

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ WARSZAWA

ul. Skoroszewska 11,

T: 507 105 404

Przejdź na stronę inwestycji »

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ WROCŁAW

ul. T. Kościuszki 116-118

T: 514 203 655, 519 588 606

Przejdź na stronę inwestycji »

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ POZNAŃ

ul. 28 Czerwca 1956r. nr 382

T: 883 352 639, 883 352 638

Przejdź na stronę inwestycji »

 

x

Zakupimy grunty

Poszukujemy gruntów inwestycyjnych pod zabudowę wielorodzinną i usługową, w największych miastach w Polsce.

 

Oferty prosimy przesyłać na adres:

 

RED Real Estate Development Sp. z. o.o.

00-697 Warszawa

Al. Jerozolimskie 53

 

Kontakt mailowy: grunty@red-development.pl

Aktualności

x Sprawdź oferty specjalne »

Sprawdź co nowego dzieje się w naszych inwestycjach w Warszawie, Poznianiu i we Wrocławiu:

 • Wrocław

  Firma Dorbud została generalnym wykonawcą drugiego etapu Nowej Papierni we Wrocławiu. Zobacz szczegóły> »

 • Poznań

  Z radością informujemy, że II etap inwestycji Red Park jest już gotowy do zamieszkania.
  »

 • Warszawa

  Firma RED Development została nagrodzona nagrodzeni Perłą QI, sprawdź szczegóły>

  »

Mieszkania - Deweloper RED

RED Real Estate Development działa zarówno na rynku polskim i międzynarodowym. W dorobku dewelopera znajdują się zarówno inwestycje mieszkaniowe, jak i komercyjne w największych miastach na świecie, między innymi w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago i Antwerpii. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku polskim, RED podejmuje się nawet najbardziej odważnych inwestycji. RED jest w trakcie realizacji inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu, gdzie buduje nowoczesne lofty i nowe mieszkania. Deweloper z wielkim zaangażowaniem wyszukuje lokalizacje dla swoich inwestycji - tak aby okolica była bezpieczna i gwarantowała dogodny dojazd do każdej części miasta.

Do tej pory wybudowaliśmy 450 mieszkań na osiedlu Alpha Park w Warszawie. Nasze osiedle na Ursusie cieszyło się ogromną popularnością, dlatego obecnie deweloper realizuje kolejny etap inwestycji. W I kwartale 2016 roku, oddamy w Państwa ręce kolejne 180 nowoczesnych mieszkań o powierzchniach od 31 do 106 m kw. Wybudowaliśmy także komfortowe mieszkania w Poznaniu na osiedlu Red Park oraz tuż obok nowoczesne centrum handlowe - Galerię Dębiec. Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej i dogodnej lokalizacji, tuż obok Lasu Dębieckiego. Całodobowo monitorowany i chroniony obiekt jest idealnym miejscem do zamieszkania dla rodzin ceniących bezpieczeństwo, wysoki standard i spokój. Oprócz tego, zrealizowaliśmy nowoczesne osiedle ekskluzywnych loftów i apartamentów Nowa Papiernia we Wrocławiu. Inwestycja znajduje się 15 minut od centrum miasta. Znajduje się tam 129 loftów i wysokich mieszkań. Ogromne zainteresowanie zakupem mieszkań w tej okolicy sprawiło, że obecnie planujemy kolejny etap tej inwestycji. RED Real Estate Development to aktywny i solidny deweloper, który do 2014 roku wybudował ponad 700 mieszkań i ponad 2600 mkw. powierzchni usługowych. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i zmieniamy miasto dla Was.

Nasza misja

Naszym celem jest oddanie w Państwa ręce komfortowych i funkcjonalnych mieszkań znajdujących się na kameralnych osiedlach. Wybierając lokalizację naszych inwestycji zwracamy szczególną uwagę na infrastrukturę i jej otoczenie. Wiemy doskonale, jak ważne jest dobre połączenie z centrum oraz każdą inną częścią miasta. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości inwestycji, aby zagwarantować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Rozpoczynając każdą nową budowę, zmieniamy wygląd miasta - rewitalizujemy zaniedbaną przestrzeń, zagospodarowujemy nietypowy teren, proponujemy nową jakość życia.

Co nas wyróżnia jako dewelopera?

 • Oferujemy najwyższy standard proponowanych inwestycji, począwszy od przygotowania projektu, poprzez budowę, kończąc na przekazaniu komfortowych i funkcjonalnych mieszkań w ręce klientów.
 • Współpracujemy z rzetelnymi partnerami i dbamy o jakość wykorzystywanych materiałów budowlanych, aby móc zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości mieszkania. Deweloper szczególną uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa i solidności proponowanych inwestycji.
 • Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej lokalizacji pod naszą inwestycję, sprawdzamy dogodność połączenia z centrum miasta i dostęp do miejsc użyteczności publicznej.
 • Dbamy o przestrzeń wspólną - chcemy, aby proponowane mieszkania znajdowały się na odpowiednio zagospodarowanych i atrakcyjnych wizualnie osiedlach.
 • Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo i wygodę przez długie lata.
 • Deweloper RED to synonim solidności i staranności, dlatego najwyższej jakości inwestycje proponowane są w atrakcyjnej cenie