Poznaj stylowe, nowoczesne i funkcjonalne inwestycje mieszkaniowe. Jesteśmy doświadczonym deweloperem łączącym wysokiej klasy architekturę z najwyższym standardem realizacji projektów.

 

O nas

w 2008 roku rozpoczęliśmy prace konstrukcyjne
3 miasta inwestycje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
ponad 2000 wybudowanych mieszkań, apartamentów i domów

Jesteśmy doświadczonym deweloperem specjalizującym się w realizacji nowoczesnych i funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych.

Na lokalizację naszych inwestycji wybieramy rejony, które sukcesywnie zyskują na wartości dzięki ich rewitalizacji lub rozwojowi infrastruktury.

Jesteśmy dumni z naszych projektów oraz zaufania i uznania ze strony klientów, które zdobyliśmy dzięki partnerskim relacjom i wysokim standardom działania. Z pasją skupiamy się na zapewnianiu jakości w prowadzonym przez nas procesach.

Naszą misją jest dostarczanie klientom mieszkań i domów, które oferują znacznie więcej niż obiekty innych deweloperów w danym segmencie. Red Development kieruje ofertę do osób preferujących wysoki standard wykończenia mieszkania, ceniących między innymi jakość i subtelność detali, zarówno pod względem zastosowanych materiałów i rozwiązań funkcjonalnych, jak i estetyki architektury. W tym zakresie oferujemy wiodące rozwiązania.

Przywiązujemy również wagę do tego, aby nasze inwestycje były przyjazne dla środowiska. Kreujemy przestrzeń dla zieleni i placów zabaw, promując rekreację i dbając o dobrostan mieszkańców.

We wszystkich naszych projektach płynnie wdrażamy innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

Wysoki standard wykończenia mieszkania

Co rozumiemy przez wysoki standard wykończenia mieszkania? W tym zakresie kierujemy się określonymi determinantami zastosowanymi w już zrealizowanych inwestycjach w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Klient kupujący nasze mieszkanie może liczyć między innymi na wyższy standard materiałów użytych w mieszkaniu i częściach wspólnych, atrakcyjny rozkład mieszkania oraz wyższa wysokość ścian. Cechy te przekładają się bezpośrednio na wyższy komfort życia w budynkach przekazanych do użytkowania przez Red Development.

We wszystkich naszych projektach uwzględniamy wyższy standard i dalekosiężną wizję. Dzięki temu nasze inwestycje dopasowują się do perspektywicznego stylu życia. Oznacza to, że z czasem nasze nieruchomości zyskują na wartości, co jest ważne nie tylko z punktu widzenia inwestorów, lecz także naszych klientów.

Dennis Klein, prezes RED Real Estate Development

RED Development zawsze realizuje projekty na najwyższym poziomie. Dennis Klein, prezes RED Real Estate Development, konsekwentnie deklaruje, że to fundament naszej filozofii. Chcemy sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Dlatego oferujemy mieszkania w standardzie premium w zbliżonej do innych inwestycji cenie rynkowej, co z pewnością wyróżnia /nas?/ na tle innych projektów na rynku deweloperskim.

Wielokrotnie nagradzane inwestycje

Osiedla marki RED Development cieszą się uznaniem zarówno ich mieszkańców, jak i jurorów prestiżowych konkursów, takich jak International Property Awards. Dostrzegło to i doceniło także Stowarzyszenie Polska Izba Urbanistów, główny partner nagrody w kategorii Inwestycja Dekady, którą otrzymaliśmy w 2019 r. za Nową Papiernię we Wrocławiu.

Nagrodę przyznano za mistrzowskie wkomponowanie nowoczesnych budynków w istniejącą zabudowę mieszkaniową w centrum miasta. Doceniono fakt, że cały projekt został zainspirowany budynkami z XIX wieku, które również zostały wkomponowane w kompleksowy plan zabudowy obejmujący „stworzenie nowoczesnej przestrzeni sąsiedztwa będącej oazą relaksu, spokoju i odpoczynku dla mieszkańców Nowej Papierni” – bezpośrednio przylegającej do jednej z głównych ulic śródmieścia Wrocławia.

Dennis Klein motywuje wszystkich do realizowania swojej spójnej wizji, którą RED Development wdraża we wszystkich swoich projektach. Szczególną wagę przywiązuje do tworzenia nowoczesnych mieszkań o podwyższonym standardzie, a także o wysokiej jakości części wspólnych, w tym nowoczesnej małej architektury i twórczo wkomponowanych w całość zieleni i placów zabaw. Wszystko to uatrakcyjnia obszary miast, w których znajdują się nasze projekty.

RED Development laureatem prestiżowych nagród

 • 2019

  Inwestycja Dekady – Wrocław

 • 2018

  Firma Godna Zaufania

 • 2016

  QI product - Produktu najwyższej jakości

 • 2016

  Perła Quality International

 • 2015

  Złote Ville

 • 2014

  QI product - Produktu najwyższej jakości

 • 2013

  QI product - Produktu najwyższej jakości

 • 2012

  Najlepszy projekt Mieszkaniowy 2012-2015

Nasze inwestycje

Forest Homes to projekt w unikatowej lokalizacji. W zielonym otoczeniu, wśród drzew Białołęki, realizujemy osiedle składające się z 24 domów. Poznaj kameralny wymiar metropolii.

Kamienica pod Pelikanem to ostatni akcent kultowej Nowej Papierni. W eleganckiej kamienicy, nawiązującej do stylu dawnego Wrocławia, znajduje się tylko 15 apartamentów i dwa lokale usługowe.

Osiedle Red Park to inwestycja realizowana na poznańskim Dąbcu, w zielonej okolicy i znakomicie zlokalizowana. W czterech etapach powstanie łącznie 550 mieszkań oraz lokale usługowe.

Nowa Papiernia to prestiżowa, wielokrotnie nagradzana inwestycja mieszkaniowa. Zobacz projekt najwyższej próby, harmonijnie łączący wartościową zabudowę historyczną z nowymi budynkami.

Alpha Park to funkcjonalne i przyjazne osiedle mieszkaniowe na warszawskim Ursusie. Wyróżnia się m.in. mieszkaniami z przestronnymi balkonami. Projekt doskonale odpowiada potrzebom rodzin.

Cichy zakątek w tętniącym życiem mieście

Forest Homes to absolutnie unikatowy projekt na mapie Warszawy. Deweloper realizuje kameralne osiedle wśród drzew Białołęki, które składa się tylko z 24 domów. Nowoczesne domy, w zabudowie szeregowej, powstają w najbardziej zielonej części dzielnicy przy ulicy Marcina z Wrocimowic. RED Development planuje zakończenie budowy na II kwartał 2021 roku.

 • Status
  w realizacji, w sprzedaży
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Strona inwestycji

Zrekonstruowana kamienica z 1861 roku

Kamienica pod Pelikanem to ostatni etap kultowej Nowej Papierni. To kameralna inwestycja, w której znajduje się tylko 15 apartamentów o powierzchni od 33 do 38 m2 oraz dwa lokale usługowe. Budynek został wtopiony w istniejącą zabudowę kamienic przy ul. Kościuszki.

 • Status
  gotowa, w sprzedaży
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Strona inwestycji

Naturalnie na Dębcu

Osiedle Red Park zlokalizowane jest na poznańskim zielonym Dębcu. Inwestycja RED Real Estate Development podzielona została na cztery etapy. Łącznie powstanie ponad 550 mieszkań oraz lokale usługowe. Aktualnie deweloper realizuje już ostatni etap Red Parku, a w jego ramach 137 mieszkań o powierzchni od 34 do 99 m2. Mieszkańcy Red Parku mają do dyspozycji parking podziemny, pomieszczenia na rowery i wózki oraz plac zabaw. Teren osiedla jest całodobowo monitorowany i chroniony.

 • Status
  w realizacji, w sprzedaży
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Strona inwestycji

Klimat dawnego Wrocławia w centrum miasta

Kultowa Nowa Papiernia to prestiżowa, wielokrotnie nagradzana inwestycji mieszkaniowa. Deweloper przywrócił życie dwóm historycznym budynkom z 1889 r. oraz zainspirowała powstanie trzech kolejnych, w podobnym stylu. Inwestycja RED Development zlokalizowana w centrum Wrocławia została zakończona i oddana do użytkownika w II kwartale 2019 r. W całym projekcie znajduje się 290 nowoczesnych loftów i apartamentów.

 • Status
  gotowa, w sprzedaży
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Strona inwestycji

Najbardziej przyjazne osiedle w Ursusie

Alpha Park to osiedle charakteryzujące się funkcjonalnymi oraz dopasowanymi do potrzeb rodzin mieszkaniami z przestronnymi balkonami. Inwestycję RED Development wyróżnia wyższy standard powierzchni wspólnych oraz atrakcyjne zagospodarowanie terenów zielonych na wewnętrznych dziedzińcach. Osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane, dla mieszkańców dostępne są garaże podziemne z miejscami postojowymi. Deweloper sfinalizował już projekt, w ramach inwestycji powstało 10 budynków z ponad 720 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi.

 • Status
  gotowa, w sprzedaży lokale usługowe
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Strona inwestycji