x

Zobacz realizacje na świecie

1060 Brickell Avenue Miami, Florida 33131

Luksusowe osiedle wysokich budynków w doskonałej lokalizacji w Miami, w samym sercu dzielnicy finansowej południowej Florydy. Wartość inwestycji to 250 mln USD. Całość obejmuje 576 mieszkań. Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom uzyskano wspaniałą architekturę co daje budynkom niepowtarzalny urok. W przedsprzedaży nabywców znalazło 90% inwestycji.

InterContinental Hotel and Residences Boston, Massachusetts

20-piętrowy obiekt hotelowo-mieszkalny w Porcie Bostońskim, zlokalizowany na działce o powierzchni 11 tys. m, w sercu Bostońskiej Dzielnicy Finansowej. Część hotelową wynajmuje firma InterContinental Hotel & Resorts, która prowadzi w niej Hotel InterContinental, posiadający 420 pokoi.

Na wyższych piętrach znajduje się 120 własnościowych lokali mieszkalnych. Obiekt posiada parking na 375 samochodów. Hotel został otwarty w listopadzie 2006 r. Powierzchnia obiektu to 228 tys. m. Wartość inwestycji po jej ukończeniu to 400 mln USD..

W Hotel Times Square, New York

Nieruchomość o wysokim standardzie, zlokalizowana w sercu dzielnicy teatralnej przy skrzyżowaniu ulicy 47-mej i Broadway.     W 55-piętrowej wieży znajduje się hotel posiadając 550 pokoi oraz 20-piętrowa wieża reklamowa. Lokale handlowo-usługowe    i hotelowe zostały wynajęte firmie Starwood Hotels która otworzyła w tym miejscu hotel „W”, będący wizytówką firmy.

Wieża reklamowa stała się jednym z głównych nośników      reklamowych na Times Square.

330 East 72nd Street New York

Atrakcyjny budynek apartamentowy z czerwonej cegły, średniej wielkości, położony w centralnym miejscu Upper East Side został oddany do użytku w 2004 r. Znajduje się w nim 14  apartamentów zajmujących jedną lub dwie kondygnacje.

Windy zatrzymują się bezpośrednio w holu apartamentu, któryma 3 metry wysokości. Inwestycja ta wyróżnia się ciekawym wykończeniem fasady z filarami utworzonymi z cegieł kątowych.

W budynku znajduje się całodobowa recepcja, ośrodek fitness oraz przestronne sale do ogólnego wypoczynku.

« powrót