x

Ruszamy z budową apartamentów we Wrocławiu

Firma Dorbud została generalnym wykonawcą drugiego etapu Nowej Papierni we Wrocławiu. Zobacz szczegóły> W sumie powstanie 156 soft loftów i apartamentów.

Dorbud cieszy się ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Jest liderem w dziedzinie inteligentnego, innowacyjnego i zrównoważonego budownictwa. Firma zrealizowała dotychczas wiele budynków użyteczności publicznej, osiedli mieszkaniowych, kompleksów dla szkolnictwa, hoteli i szpitali. Teraz wybuduje drugi etap osiedla Nowa Papiernia. Jeszcze we wrześniu dojdzie do przekazania placu budowy i rozpoczęcie prac przygotowawczych. Zakończenie budowy  planowane jest na II kwartał 2018 roku.

Ultra Nova to dwa budynki z wysokimi apartamentami. Znajdzie się tu 156 wysokich mieszkań z oryginalnym wykończeniem High Basic w cenie, które jest inspirowane industrialnym stylem z wykorzystaniem unikatowych materiałów. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru ręcznie robioną cegłę, beton dekoracyjny, płytki 3D na ściany, nowoczesne tapety i pluszowe panele ścienne. W doborze materiałów pomoże im stylista wnętrz. Wszystkie soft lofty i apartamenty będą miały balkony, ogródki lub tarasy.

Przedsprzedaż trwa – tylko do końca września ceny rozpoczynają się od 276 tys. zł. Dzięki temu można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Taki apartament ma powierzchnię 38,5 mkw– przestronny pokój, osobną kuchnię, łazienkę, mały przedpokój i balkon o powierzchni prawie 4 mkw. Również do końca września można skorzystać z wygodnego i oszczędnego system płatności 10/90. 10% wartości nieruchomości wpłaca się po podpisaniu Umowy Deweloperskiej, a pozostałą część dopiero przy odbiorze kluczy.

Zarówno projekt budynków Ultra Nova, jak i kamienicy Pod Pelikanem przygotowała pracownia architektoniczna AP Szczepaniak, która stworzyła również nagradzany projekt pierwszego etapu Nowej Papierni. Inwestycja zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015” (kategoria: najlepsza rewitalizacja) organizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich.