x

O firmie

RED – Real Estate Development to międzynarodowy deweloper, który zrealizował wiele oryginalnych inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. Doświadczenie na rynku polskim zdobywał realizując duże Osiedle Alpha na warszawskim Ursusie, budując Red Park w zielonym Poznaniu oraz rewitalizując budynki poprzemysłowe w inwestycji Nowa Papiernia we Wrocławiu. Do 2014 roku wybudowaliśmy w Polsce ponad 700 nowoczesnych mieszkań i prawie 2600 m2 powierzchni usługowych. W każdym z trzech miast budujemy obecnie kolejne etapy naszych inwestycji.

RED Real Estate Development działa zarówno na rynku polskim i międzynarodowym. W dorobku dewelopera znajdują się zarówno inwestycje mieszkaniowe, jak i komercyjne w największych miastach na świecie, między innymi w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago i Antwerpii. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku polskim, RED podejmuje się nawet najbardziej odważnych inwestycji. Deweloper jest w trakcie realizacji inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu, gdzie buduje nowe mieszkania i nowoczesne lofty.

Misją RED – Real Estate Development jest zapewnienie komfortu swoim Klientom. Wybieramy interesujące lokalizacje i bierzemy czynny udział w odkrywaniu ich piękna. Dbamy o najwyższy standard powstających inwestycji, wykorzystujemy solidne i ekologiczne materiały, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami. Wszystko po to, by nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani estetyką i bezpieczeństwem swoich nowych mieszkań. Przyszłość niesie dla RED – Real Estate Development nowe miejsca, które z radością odmienimy dla naszych Klientów. RED – odmienia miasto.

Nagrody

 

RED wspiera:

« powrót