x

Mieszkania wykończone pod klucz – wysoki standard

RED Real Estate Development to deweloper oferujący atrakcyjne mieszkania wykończone pod klucz w największych polskich miastach i w dogodnych lokalizacjach. Dbamy o wysoki standard wykończenia mieszkań oraz nowoczesne rozwiązania dostosowane do wymagań i potrzeb naszych mieszkańców.

Mieszkania z wykończeniem obejmują podłogi we wszystkich pomieszczeniach, parapety wewnętrzne, malowanie ścian na kolor biały, glazurę i terakotę w łazience, armatury w łazienkach, pas glazury w kuchni, drzwi wewnętrzne.

Jako deweloper proponujemy także specjalne pakiety – w zależności od inwestycji i aktualnej oferty. Kompleksowe mieszkania z wykończeniem w RED Standard Plus w ramach promocji można kupić w cenie mieszkania. Wykończenie nowego mieszkania można również zlecić deweloperowi – przygotujemy projekt aranżacji i we współpracy z partnerami zajmiemy się realizacją.

Proponujemy profesjonalne i fachowe porady budowlane udzielane przez architektów i specjalistów od rynku nieruchomości. Pomagamy wybrać najlepszy, dopasowany odpowiednio do potrzeb standard wykończenia mieszkania. Wykorzystane materiały objęte są roczną gwarancją. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą, udzielając porad.

Wykończenie mieszkania firmowane jest marką dewelopera RED – to gwarancja wysokiego standardu, nowoczesnych rozwiązań i terminowości. Dzięki naszym fachowym i profesjonalnym poradom budowlanym możemy wspólnie uzyskać oczekiwany przez mieszkańców, wysoki standard mieszkań. Nowocześnie wykończone mieszkania znajdują się na bezpiecznych osiedlach. Dobrze zaplanowana infrastruktura oraz współczesna architektura budynków sprawiają, że inwestycje stanowią atrakcyjną przestrzeń do życia. Osiedla są całodobowo monitorowane, a dostęp do nich nadzorowany. Przy osiedlach znajdują się tereny zielone z elementami małej architektury, takimi jak ławki czy place zabaw.

Wysoki standard mieszkań

Deweloper RED Real Estate Development gwarantuje wysoki standard mieszkań znajdujących się na nowoczesnych i bezpiecznych osiedlach. Mieszkania wykończone pod klucz obejmują materiały w różnych gamach kolorystycznych.

Wysoki standard wykończonych mieszkań dla każdej osoby może oznaczać coś innego. Oferujemy więc możliwość własnej aranżacji przy pomocy dewelopera. Mieszkańcy mogą uczestniczyć w procesie tworzenia przyszłego mieszkania – dobrać materiały ze specjalnie opracowanego katalogu produktów, a jeśli potrzebują rady, otrzymają bezpłatną konsultację architekta wnętrz. Zrealizujemy mieszkanie wykończone pod klucz według Waszych upodobań.

Korzystamy z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych oraz usług sprawdzonych i zaufanych partnerów. Jeśli nie wiesz, na jaką aranżację wnętrz się zdecydować, skorzystaj z naszej porady. Wykończenie mieszkań obejmuje wykonanie podłóg, glazury, terakoty i armatury w łazience, malowanie ścian i montaż drzwi wewnętrznych.

Inwestycje dewelopera RED wyróżnia wysoki standard wykończenia mieszkań, a także przestrzeni wspólnych. Wysokie mieszkania, przestronne pomieszczenia, duże balkony i tarasy to gwarancja wygody.

Jako jeden z nielicznych deweloperów dbamy też o ekologię i wykorzystujemy energooszczędne rozwiązania. Jednym z nich są panele słoneczne, które przerabiają energię słońca na zasilające lampy uliczne energię elektryczną. Innym – zbieranie wody deszczowej, która służy do nawadniania terenów zielonych, czyli osiedlowych trawników, krzewów i drzew. Oprócz tego stosujemy także ledowe oświetlenie powierzchni czy hybrydową wentylację budynków.