x

Mieszkania na sprzedaż – rynek pierwotny

Szukając mieszkania na sprzedaż, sprawdź ofertę dewelopera RED Real Estate Development, który proponuje ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Przemyślane koncepcyjnie inwestycje, wysoki standard wykończenia, przyjemna i przyjazna okolica – to tylko niektóre z zalet proponowanych nieruchomości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze danej lokalizacji, analizujemy dogodność połączenia z centrum miasta i dostęp do miejsc użyteczności publicznej. Mieszkania na sprzedaż czekają na nowych właścicieli. Mogą też służyć jako lokale użytkowe dla firm. Nasza oferta jest różnorodna pod względem rodzaju, a także wielkości mieszkań.

Mieszkania – rynek pierwotny

Szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania? Rynek pierwotny to obrót zupełnie nowymi, nowoczesnymi nieruchomościami. Mieszkania z rynku pierwotnego klienci nabywają bezpośrednio od dewelopera. RED Real Estate Development wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferując mieszkania zbudowane zgodnie z nowoczesną technologią, w atrakcyjnych lokalizacjach. Nasza firma oferuje wyróżniające się wysokim standardem wykończenia, przemyślane koncepcyjnie mieszkania. Deweloper zadbał o ich wyjątkowy design, zróżnicowaną infrastrukturę, nowocześnie zagospodarowaną przestrzeń wspólną i wiele innych dogodności. Sprawdź i przekonaj się, że to tylko niektóre z zalet mieszkania. Rynek pierwotny to niemal nieograniczone możliwości zagospodarowania nieruchomości. Nowoczesne budownictwo kusi nowatorskimi rozwiązaniami, takimi jak wentylacja hybrydowa budynków, energooszczędne oświetlenie ledowe powierzchni wspólnych, zasilane fotowoltaicznie czy monitoring całego osiedla. Warto dodać, że nowe mieszkania będą o wiele dłużej utrzymywały swoją wartość, w porównaniu z tymi, z rynku wtórnego.

Mieszkania na sprzedaż:

– Osiedle Alpha Park na warszawskim Ursusie
– Osiedle Red Park na poznańskim Dębcu

Lofty i wysokie mieszkania New Line:
– Osiedle Nowa Papiernia na wrocławskim Przedmieściu Oławskim

Każde osiedle ma swoje wyjątkowe zalety. W Alpha Park znajdziemy nowe mieszkania z przestronnymi balkonami oraz tarasami, a także ekologiczne i oszczędne rozwiązania. W Red Park mieszkania z widokiem na sąsiadujący z osiedlem park, miejsce spacerów i relaksu. Natomiast w Nowej Papierni oryginalne lofty w dawnej fabryce papieru i nowe mieszkania o ponadprzeciętnej wysokości.

W ofercie dewelopera RED warto szukać zarówno mieszkań na sprzedaż, jak i mieszkań na wynajem.

Wysoki standard, mieszkania wykończone pod klucz lub w stanie deweloperskim. Nowoczesny design, kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni wspólnych. Zawsze w atrakcyjnej lokalizacji, z dobrze zorganizowaną komunikacją miejską i łatwym dojazdem do pozostałych części miasta. To propozycja dewelopera RED.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.